Hanyi-menti Általános Iskola, Átány

Üdvözöljük honlapunkon!

FELHÍVÁS

Az Egri Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolákba történő beiratkozásra

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2023/2024. tanévre történő általános iskolai beiratkozásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2023. április 20. (csütörtök)
8.00 - 15.00 óra között

2023. április 21. (péntek)
8.00 - 15.00 óra között

Tanköteles gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

A beiratkozáskor szükséges dokumentumok:

1. 1.     A gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya).
    1. 2.      Kiemelt figyelmet igénylő gyermek esetében:

a)    beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye, b) sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a jogorvoslat

benyújtására a szülőnek, törvényes képviselőnek tizenöt nap áll rendelkezésére. Felülbírálati kérelem esetén az Egri Tankerületi Központ igazgatója jár el. Amennyiben a választott iskola igazgatója a gyermek felvételét

elutasító döntést hoz, a szülő, törvényes képviselő a gyermekét a döntés véglegessé válását követő öt napon belül köteles beíratni a

kötelező felvételt biztosító iskola első évfolyamára.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 10
Tegnapi: 29
Heti: 137
Havi: 746
Össz.: 86 010

Látogatottság növelés
Oldal: Felhívás 2023
Hanyi-menti Általános Iskola, Átány - © 2008 - 2024 - iskolaatany.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »